Panele podłogowe

Panele podłogowe do sypialni

17.10.2023

Chcąc mieć przytulną sypialnią warto zastanowić się nie tylko nad pasującymi do wnętrza dodatkami, ale również wybrać panele podłogowe, które swoim wyglądem będą pasowały do całości aranżacji.

Na jakie panele się zdecydować?

Klasyczne panele podłogowe w odcieniach dębowych będą świetnym dopełnieniem stylu retro, oraz stylu boho. Uniwersalny miodowy odcień sprawi, że panele podłogowe będą pasować do sypialni urządzonej w ciepłych, naturalnych klimatach. Chcąc stworzyć sypialnię inspirowaną stylem skandynawskim można wybrać panele podłogowe w białej tonacji z dużą domieszką usłojenia. Dzięki temu sprawimy, że sztuczne panele podłogowe będą wyglądały jak naturalna deska, a cenowo na pewno wyjdą znacznie korzystniej. Wybierając białe panele podłogowe starajmy się aby ich wierzchnia warstwa była gładka, bez wgłębień i fugi. Jak wiadomo biel jest trudna w użytkowaniu i łatwo ulega zabrudzeniom, dlatego gładsze powierzchnie łatwiej utrzymać w czystości. Chcąc swobodnie chodzić bosą stopą po podłodze w sypialni możemy wybrać panele podłogowe drewniane nadające eleganckiego akcentu i naturalności. Drewno daje poczucie ciepła i sprawia, że panele podłogowe nie są zimne w dotyku. Nie zapominajmy o utrzymaniu dobrej jakości powietrza w sypialni i zwracaniu uwagi na różnego rodzaju alergeny. Właśnie dlatego wybierajmy atestowany podkład pod panele podłogowe, który nie sprzyja powstawaniu grzybów i pleśni. Również upewnienie się, że panele podłogowe mają powierzchnię antystatyczną pozwoli na lepszy sen, ponieważ kurz nie będzie przylegał do podłogi.

Kupować panele z montażem, czy kłaść samodzielnie?

Chcąc wybrać idealne panele podłogowe do sypialni zapoznajmy się z ofertą renomowanych salonów sprzedaży z autoryzowanym montażem. Dzięki temu panele podłogowe będą służyć nam na wiele lat, a profesjonalny sprzedawca pomoże nam dobrać model idealnie pasujący do naszego wnętrza.

Jeśli nie wiesz, jak wyrównać podłogę pod panele zobacz