Dołącz do nas

Dołącz do nas

Inspire Home jest serwisem branżowym (Dom i ogród), prezentującym najnowsze trendy, praktyczne porady oraz wybrane produkty, sklepy i marki.

 

Serwis powstał w odpowiedzi na obecne potrzeby producentów i handlowców  w zakresie nowoczesnych metod promocji handlu w Internecie. Oddajemy Wam do dyspozycji nowoczesne i innowacyjne narzędzie wsparcia sprzedaży.

 

Sklepy internetowe mają możliwość promocji swoich najlepszych ofert i wizerunku – postrzegania przez klientów oraz w branży.

 

Poszukując inspiracji przy planowaniu, urządzaniu, czy remoncie swoich wnętrz i otoczenia domu, nasi goście otrzymują gotowe rozwiązania w postaci produktów, które oferujecie im w swoich sklepach.

 

Dzięki wdrożonym w Serwisie nowoczesnym narzędziom pozycjonowania oraz realizowanym przez nas praktykom w zakresie SEO (Search Engine Optimization), Wasze sklepy, marki i produkty zyskują wyższą pozycję w wyszukiwarkach i są bardziej widoczne dla klientów. Często produkty zamieszczone przez Was w Serwisie są lepiej widoczne (wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania) niż te same produkty w Waszym głównym sklepie internetowym.

 

Zapraszamy do współpracy.

Dostępne pakiety

Co oznaczają poszczególne parametry pakietów:

 

Cena brutto
Wizytówka sklepu – krótka wizytówka Twojego sklepu w Serwisie, zawierająca m.in.: logo, banner (header), Twoje adresy w serwisach społecznościowych, czy opis sklepu.
Produktów do zamieszczenia – maksymalna ilość Twoich produktów w Serwisie (w tym produkty wyróżnione).
Produktów wyróżnionych  – możliwość wyróżnienia zamieszczonych produktów. U góry takiego produktu wyświetlany jest napis POLECANY.
Zdjęć każdego produktu – maksymalna ilość zdjęć (w tym zdjęcie główne produktu).
Miejsce do dyspozycji – np. na zdjęcia produktów, bannery, itp.
Czas ważności – okres zamieszczania wizytówki oraz produktów w Serwisie. Następnie można przedłużyć pakiet na kolejny okres.