Dekoracje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

POLECANY

Naklejka Barwny wianek

Sklep:  decoberry
Kwiatowy wianek i eksplozja barw to połączenie doskonałe. Otul swoje wnętrze jej urokiem. Ze względu na biały podkład naklejki polecamy ją w szczególności na białe ściany. Na stronie sklepu są do kupienia różne rozmiary Pole naklejki „M” ma wymiary 94 x 98 cm. Naklejka wysyłana jest ze specjalnym transportem foliowym, przytrzymującym małe odstające elementy w … Czytaj dalej Naklejka Barwny wianek
Sold: 0
 179.00 z VAT
POLECANY

Tapeta Morskie pnącze

Sklep:  decoberry

Podziwiaj pełne meandrów morskie głębiny. Wzór „Morskie pnącze” jest pełen fantazyjnych zawiłości, wprowadzających dynamizm. Kolorystyka składająca się jedynie z czterech, nakładających się na siebie warstwowo kolorów tworzy nietuzinkową całość.

Sold: 0
 159.00 z VAT

Tapeta Na gałęzi

Sklep:  decoberry
Dzikie koty, w tych całkiem łagodnych pozach przypominają swoich udomowionych, kanapowych kuzynów. Zamiast wypoczynku na sofie wybrały jednak gałęzie, gdzieś w odległych tropikach. Ten wzór wyróżnia się nie tylko ciekawym kadrem, ale także wyrazistą, kontrastową kolorystyką. Odważ się ożywić swoje wnętrze!
Sold: 0

Tapeta Pełna elegancja

Sklep:  decoberry
Cena za rolkę Idealna harmonia i klasyczna elegancja to określenia najlepiej oddające ducha tej tapety. Pełne, rozłożyste kwiaty w nienarzucającej się kolorystyce idealnie dopełnią wystrój wnętrza. Prawdziwa klasyka zawsze w modzie!
Sold: 0
 179.00 z VAT
POLECANY

Tapeta Tajemniczy ogród

Sklep:  decoberry
Chciałbyś znaleźć się w samym sercu natury, z dala od miejskiego zgiełku, pełnym urzekającej przyrody? Wzór „Tajemniczy ogród” przeniesie Cię właśnie tam, a to wszystko we wnętrzu Twojego domu. Brzmi zachęcająco? Stwórz krainę szczęścia i zacznij pisać w niej swoją historię.
Sold: 0
 139.00 z VAT